Jak znaleźć najtańszy lot

Jak znaleźć najtańszy lot

Liczba linii lotniczych jest duża, a każda z nich przyciąga rzekomą okazją. Ale skąd wiesz, czy linia lotnicza jest naprawdę najtańsza? Pokażę Ci, jak znaleźć najlepszą i najtańszą ofertę dla Ciebie. 

Tanie linie lotnicze

… są lepsze niż ich reputacja. Ale czy naprawdę są najtańsze?
Tanie linie lotnicze kuszą niskimi cenami. Uświadomienie sobie, że za każdą sztukę bagażu, coś do jedzenia i picia oraz jeszcze więcej miejsca na nogi trzeba zapłacić dodatkowo, odkrywa się dopiero później. A tanie linie lotnicze mogą okazać się droższe niż ich wielcy konkurenci.

Duże linie lotnicze

Nie zawsze są najdroższymi przewoźnikami lotniczymi. Tutaj także możesz znaleźć okazję od czasu do czasu – zwłaszcza jeśli rezerwujesz z dużym wyprzedzeniem.

Znajdź najtańszy lot

Aby znaleźć najtańszy lot, zwykle korzystam z różnych wyszukiwarek, ale wszystkie dają mniej więcej ten sam wynik.

Skyscanner

Wyszukiwarka najlepszych ofert lotów.
Wybierz lot powrotny, lot w jedną stronę lub loty z wieloma przesiadkami. Skyscanner porównuje setki linii lotniczych i wybiera najtańszą opcję. Jeśli chcesz, możesz też porównać oferty hoteli i wynajmu samochodów. To sprawia, że Skyscanner jest idealnym narzędziem przygotowującym do planowania następnej podróży.

Loty Google – jak znaleźć najtańszy lot

Uważam, że wyszukiwarka lotów Google jest szczególnie praktyczna. Po prostu wpisz, skąd chcesz zacząć, podaj miejsce docelowe i datę i możesz zacząć. Google ustala najtańsze loty, a nawet pokazuje, czy lot nie byłby tańszy w innym dniu.

Expedia, Booking.com i Co.

To, z której platformy podróżnej korzystasz, zależy ostatecznie od Ciebie. Możesz ich również użyć do określenia najtańszych lotów.
Expedia bardzo mi się podoba, bo otrzymujesz regularne rabaty i na bieżąco jesteś informowany o zmianach. Do tej pory mam tylko dobre doświadczenia i dlatego mogę go tylko polecić. Ale Booking.com zawsze był również bardzo niezawodny. Po prostu wypróbuj kilka platform, aby dowiedzieć się, która jest dla Ciebie najlepsza.

Jak więc widzisz, istnieje kilka sposobów na znalezienie taniego lotu, z których wszystkie prowadzą do celu. Po prostu wypróbuj kilka opcji, aby określić idealną metodę rezerwacji.

Przeczytaj również: